Nasz sklep istnieje od 1994 roku. Jesteśmy jednym z nielicznych sklepów prywatnych w branży kosmetyczno – perfumeryjnej na terenie Poznania.

W naszym portfolio mamy bestsellerowe marki o międzynarodowej renomie m.in. takie jak Artdeco, Bikor, Pupa Milano, Makeup Factory, Isadora, Lumene, Gosh, Revlon oraz polskie marki Vipera, Paese, Pierre Rene, Hulu i wiele innych.

Ofertę uzupełniają kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała takich firm jak Lumene, Matis, Dr Irena Eris, Bergamo, Conny, Bettina Barty, Fenjal, Lirene, Ziaja.

Znajdziecie u nas również kosmetyki naturalne ZAO Make-up Organic, oraz polskich marek takich jak LaQ, Sylveco, Vianek, Yope.

Prowadzimy też sprzedaż specjalistycznych i profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów takich jak Helen Seward, Farouk, Alter Ego, Previa czy Edelstein.

Do grona naszych kosmetyków dołączyły naturalne mydła włoskiej produkcji marki Nesti Dante oraz selektywnej marki Dr Bronner’s.

Proponujemy też przepiękne woski zapachowe oraz świece Yankee Candle oraz Woodwick, które swoim zapachem będą wypełniać nam pomieszczenia i mogą być świetnym prezentem.

Polecamy też szeroką gamę produktów do pielęgnacji paznokci firm Solingen, Neonail oraz Hi Hybrid.

Dla koneserów wód toaletowych zaproponujemy wody takich marek jak Yardley, Gosh,Tesori d’Oriente lub Jardin de France.

Zakup w internecie to codzienność, dlatego by służyć większą dostępnością otworzyliśmy sklep internetowy, który rozwija się w dynamicznym tempie.

Sklep jest czynny 24h na dobę 7 dni w tygodniu, w każdej chwili można uzyskać informacje na temat dostępnego asortymentu i złożyć zamówienie.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM

Dokładna znajomość branży jest naszym atutem!